כניסה למערכת ניהול

כניסת משתמשים לאתר

המלצות

המלצות

כבר לא אמא בגן (2/27/2010)

שם ההורה: גולדי

להורים היקרים רואים באתר רק פירור אחוז ממה שכולנו יוצרים בגן עם הילדים...אני מרגישה שאני אמא של כולם הם כל כך אהובים וכייף עם כל אחד מהם,תודה ללאה לזוהר וכמובן לדנה כל אחד נותן משהו שהשני לא מביא איתו.קשה לפרט ברובליקה כה קטנה..באמת נפלא אני שמחה שיוצא לחוות השנה עם ההורים והילדים ..כל ילד ..וכל משפחה..הם עולם ומלואו...הם מקסימים ושובים את ליבנו,גולדי

 
 

ושוב...תודה ! (10/8/2009)

שם ההורה: מאיר ולימור של ירדן...

הנה נגמרה לה השנה, כל כך מהר היא עברה לה, כל יום של למידה, חוויה, פעילות של כיף ובכלל היה זה יום שמח להתעורר כל בוקר לגן "טיף וטף". פגשתי שם את דנה שאני כל כך אוהבת, לאה הבשלנית מספר 1 ! גולדי החמה והמחבקת המקסימה, זוהר האבא של כל הקטנטנים, לילך עם החיוך החם והאוהב, אמיר המשגע והמצחיק, חיים עם כל החיות הכייפיות ובכלל, היה לי ממש כיף לפגוש את כל החברים שלי בגן הכי שווה בעיר ! אני ממש לא נפרדת, כי ממשפחה חמה לא מתנתקים, כי בכל מקרה, אח שלי הקטן מידן ימשיך את השושלת שלי בגן המקסים הזה ! אני אבוא לקחת אותו לפעמים וכך אזכר כמה כיף היה לי כל בוקר. דנה והצוות, כל כך אוהבת וכל כך מעריכה ואמא ואבא שלי ממש ממש אוהבים את כולכם שם ! שתהיה לכם חופשה מהנה ונתראה בקרוב !!! מירדן האוהבת וגם מההורים שלה שכתבו את כל מה שביקשתי מהם לכתוב...

 
 

בני למד המון בתקופה בה היה בגן טיף וטף (2/6/2009)

שם ההורה: חננית

בני למד בגן טיף וטף לפני כשמונה שנים. אני גננת במשרד החינוך מזה 18 שנים. תקופה ארוכה הייתי קולגה לדנה והערכתי מאוד את יכולותיה המקצועית ובעקבות זאת החלטתי לשלוח את בני לגן שלה. דולב בני למד המון בתקופה בה היה בגן טיף וטף, הוא חזר עםידע רב בתחומים רבים, דנה במקצועיותה ידעה להסביר לנו ההורים מה יכולותיו ומהם קשייו. דולב הלך לגן בשמחה וחזר עם חיוך. אם היה לי ילד נוסף הייתי שולחת אותו לידיה המסורות של דנה ללא כל היסוס, עם בטחון בה ויכולתה לנהל את הצוות שלה במקצועיות גבוהה. ישר כח לך דנה.

 
 

תודה !!! (12/18/2008)

שם ההורה: מאיר ולימור חברוני-סבח

תודה... כמעט חודשיים עברו, מהיום שירדן שלנו הגיעה לגן, מחוייכת, מלאת התרגשות וציפיות לקראת המפגש איתך "דנה הגננת", שאהבה הרבה עוד לפני שהכירה. כמעט חודשיים עברו מאז שמאיר ואני, נהנים יום יום לראות את אותה ירדן שלנו – שופעת שמחה, מלאת חוויות והערצה, לכן – דנה, לאה וגולדי. מסתבר שילד תמיד יודע מי אוהב אותו... אין יום שעובר בלי שנדע מה ציירתם, הכנתם, רקדתם, שרתם בגן וכן כן, אנחנו מתענגים מכל רגע ורגע. אין יום שעובר מבלי שנדע איזה אוכל טעים מאוד (כפי שאומרת ירדן) - לאה בישלה, במה עזרה גולדי להדביק ולצייר וכמה דגדוגים דגדג אותה זוהר... ו...אין יום שעובר מבלי שנגיד אחד לשני כמה כיף לנו, שהנסיכה שלנו התברכה בגן מקסים שכזה. מעבר לפעילות השופעת, האירועים, החיות המבקרות כל שבוע והאוכל הטעים, אין ספק שרמת הנקיון, החום והאהבה והטיפול המסור בכל ילדי הגן, נגלה בכל עבר וחיוך הילדים שמלווה אותנו כל יום עם עזיבתנו את הגן מוכיח זאת, כל יום מחדש. תשומת הלב לדברים הקטנים כגדולים בולט בצורה מפתיעה ומחממת לב וכן, כל בקשה או שאלה בכל נושא, מקבלת התייחסות מיידית. אנו מודים שזכינו להכיר אתכם צוות נפלא שכזה – מסור, אכפתי ואוהב. בשבילנו אתם חלק מהמשפחה המורחבת ומידן, כבר מבקש שתשמרו לו מקום... שיהיה לכולנו כיף תמיד ביחד ! מעריכים ואוהבים מאוד, ירדן, מידן, מאיר ולימור חברוני-סבח דצמבר 2008

 
 

מתגעגעים לגן (6/6/2008)

שם ההורה: הודא ואסלאם

 

עברה שנה מאז בתנו נאהדה היקרה עזבה את הגן ואנחנו עדיין נזכרים באיך נאהדה בילתה בגן והיה לה כיף. היא עדיין זוכרת את הגננות עם חיוך על הפנים. וכל גן שנאהדה תהייה בו, לא יהיה כמו הגן של טיף וטף שכל הצוות בו נהדר ומעניק חום ואהבה ובמיוחד שזה בידיים של דנה שהיא גננת מדהימה בעלת ידע רחב והכי חשוב לב מזהב. אוהבים אותכם ותמשיכו בדרך הזו.

 

 
 

הגן המעולה ! (5/3/2008)

שם ההורה: סבתא של ריף ושחף

ברצוני למסור שאני הסבתא מחיפה נהנת מלראות את ריף ושחף באתר וגם מהתפתחות של הילדים רואים שמשקיעים בגן הזה הרבה . ורואים שדנה היא גננת מעולה בתודה הסבתא מחיפה

 
 

גן מדהים וגננת מדהימה (5/2/2008)

שם ההורה: מרי

הגן הכי טוב באילת,שתי הילדות שלי בגן ריף ושחף דנה אני מצדיעה לך על הטיפול המסור החום ואהבה שאת מעניקה לילדי, ולשאר ילדי טיףוטף. אני מביאה את בנותיי לגן ואני הכי רגועה בעולם כשאני בעבודה. תודה לכל הצוות הנפלא.

 
 

מומלץ (5/1/2008)

שם ההורה: שרון כהן

בתי עמית נהנית מכל רגע בגן. הצוות מדהים ומאוד מתחשב ברצונות הילדים ואינו כופה על הילד דבר. הרבה זבלנות, הקשבה וכבוד לכל ילד. כיום אנחנו בשלבים הראשונים של גמילה מחיתולים וברצוני להודות לכם על העזרה והטיפים. לצערי בתי רק שנה תהיה בגן מאחר והיא תהיה בת שלוש בשנה הבאה. לדעתי זה אחד הגנים הטובים ביותר באילת ורוב הזמן אין כלל מקום, אז מי שמעוניין כדאי להזמין מקום עוד שהתינוק בבטן , בהצלחה !!!

 
 

גן עשרה כוכבים (4/19/2008)

שם ההורה: אני לא הורה, אני חדוה עם החיות

אני מדריכה בכ 15 גנים, רואה גוונים רבים וצורות שונות ואני מתפעלת בכל פעם מחדש. צוות מדהים כולו, חם, מסור, אוהב. אוהב ממש כאילו ילדיהם הפרטיים הם, הורים, הילדים שלכם נמצאים במקום הכי הכי שיכולתם לרצות עבורם. אף אחד לא אמר לי לכתוב שורות אלה, אף אחד גם לא יודע שהחלטתי לכתוב. ואני אומרת לכם גם לו שילמתם 100000 שח בחודש ילדכם היה אולי אוכל את ארוחותיו בסכ"ום מזהב אבל לעולם לא היה מקבל יותר תוכן לעצמו, הגנה ואהבה מבגן הזה. לסיכום השאירו את הילד בבוקר בגן, לכו לעבודה וחיזרו לקחתו... הילד היה במקום בטוח כאילו מעולם לא יצא מידכים.

 
 

המלצה (4/1/2008)

שם ההורה: אביבית

אני לא הרחיב במילים אך אעביר לכם מסר קצר שאומר המון, אם הגן טוב לילדיך נראה זאת דרך עינהם של ילדנו. ילדים קטנים עוד לא יודעים לדבר אבל מה שבטוח כשהילדה שלי בסיום היום מתעקשת להישאר בגן אז כל מילה נוספת מיותרת

 
 

"גן שלנו מה נחמד הוא...." (4/1/2008)

שם ההורה: ביקי חמודי

ברצוני להודות לגן טיף וטף על הטיפול המסור בבתי מירונה בשנה זו ולציין העשרה בתחום השיכלי,הרגשי ולברך אותכן על העבודה היפה וההשקעה שנתתן.וממליץ לכל הורה באילת על הגן שלך-ותודה.

 
 

האתר (4/1/2008)

שם ההורה: העכביש על הקיר

תודה על הרעיון הנפלא הזה,כי זה פשוט משלים את דפי האינפורמציה בהמחשה,ובגדול חוץ מהגימיק כל הורה היה רוצה להיות עכביש ליום אצלך בגן,לראות אותם ברגעים שהם גדלים ...תודה מכל הלב העכביש

 
 

גן שכזה .... (3/31/2008)

שם ההורה: ענבל

שם ההורה: ענבל דנה עבדה כגננת בגן עירוני שנים רבות.אני הכרתי את דנה כשעבדתי,כשנה, בגן הסמוך.כבר אז חשתי את האיכויות שיש לדנה כגננת. מלבד מקצועיותה, שעל כך אין עוררין,הוקסמתי מהיחס שלה כלפי הילדים.היא נהגה לדבר עמם בגובה העיניים,ממקום של כבוד והערכה,על אף היותם קטנים.(זה לא מובן מאליו), לאחר מספר שנים שמעתי שדנה פתחה גן פרטי והיה ברור שזה יהיה גן מוצלח. ביתי אביב בגן זה.ואין מילים לציין את מידת שביעות רצוני מהגן.הצוות מקסים,חם ואוהב,הגן מצוחצח, האוכל מעולה ומזין, ופינות הגן מגוונות ומזמנות. בנוסף, הילדים זוכים להעשרה תמידית מותאמת לגילם: מפגשי בוקר ומפגשי סוף יום,משחקי מפגש המשלבים הנאה ופיתוח חשיבה.סיפורים שונים, בדרך חוויתית עם המחשות מקסימות,עבודות יצירה המשלבות מיומנויות הנדרשות בגן עירוני, שיעורי ריתמוסיקה עם אמיר חיים,וחוג חיות עם חדוה..ועוד, ביתי אביב הולכת כל בוקר לגן, בשמחה רבה. היא חוזרת עם שירים , סיפורים עבודות וכמובן,דיווחים על כל מה שהתרחש בגן במהלך היום. ואני אומרת, שזוהי האינדיקציה הטובה ביותר עבורי לאיכות הגן... לדנה לאה והצוות המקסים, יישר כוח!

 
 

ה - גן (3/29/2008)

שם ההורה: לימור

אני, לבתי הבכורה אוריאן הזמנתי מקום בגן עוד כשהייתה בבטן. מהכרות עם דנה עוד כשאחותי הקטנה הייתה בגן טיף וטף אני יכולה לומר שהכי חשוב שבגן תהיה גננת טובה, אוהבת מלמדת לערכים, נותנת חיזוקים חיוביים ומציבה גם גבולות כשצריך. זו בדיוק דנה רוקסא וזאת הסיבה שגם בתי הקטנה אגם מזמינה מקום לשנה הבאה בכיתת הצעירים.

 
 

גננת מהמעלה הראשונה (3/28/2008)

שם ההורה: בתיה

דנה היא גננת משיכמה ומעלה, נראית כאחת מהצוות ותמיד נמצאת שם בשביל כולם. מעניקה לילדים המון ביטחון, סדר יום ובעיקר גבולות שלא תמיד אנו ההורים יודעים להציב. אישה מדהימה בכל תכונותיה וממנה ניתן רק ללמוד לטובה. שימעו לי כאחת מהצוות!

 
 

מוצלח (3/28/2008)

שם ההורה: גולדי אדם יוספה

לא רוצים להישמע נדוש אבל הגן שגורם לך לשיר מוצלח ..מוצלח מזל שיש לנו אוזניים נצחק נצחק עד השמיים..כן הגן עונה על כל הציפיות ומעבר,מעודד התפתחות אישית וקבוצתית,עוזר להיגמל, מתגמל על מעשים טובים, ומפתח ביטחון אישי,נקי מאוד,אוכל מצויין,וזה מטוהר שמספרת בכייף מה עשו היום בגן ,ומה אכלו, אמיר עם שיעורי המוזיקה,חדוה עם החיות,הילדה שרה ושמחה,ולנו נשאר להצטרף ולשיר מוצלח גן טיף וטף פשוט גן מוצלח...תודה לדנה ולאה ולצוות החם. נ.ב ספיר הילד השני שלנו מזמין מקום לצעירים בשנה הבאה

 
 

המלצה חמה (3/26/2008)

שם ההורה: אסתי ושי פדרמן

כהורים צעירים לילד ראשון, ברור שנרצה את הכי טוב לבן שלנו. ראשית, בחרנו את הגן בקפידה רבה עם התייחסות לאוירה, חום ואהבה, נקיון, בטיחות וכמובן שקיבלנו המלצות חמות. שנית,המבחן הטוב ביותר הוא תשאול הילד ובמקרה כמו שלנו כשדין עדיין לא מדבר שוטף, תשומת לב לתגובותיו. דין בנינו היקר שמח בכל בוקר כשפנינו מועדות לגן ובבואנו לאסוף אותו בסוף היום, הוא אינו ממהר לעזוב, אלא מזמין אותנו לשבת איתו ולשמוע סיפור או שיר. גן טיף וטף עונה לנו על כל שחיפשנו בגן בשביל היקר לנו מכל ואפילו מעבר. אנו ממליצים בחום לכל המעוניין, היו שקטים הוא/היא יהיו בידיים טובות. לדנה ולכל צוות טיף וטף המקסימות כל הכבוד, המשיכו ככה, ישר כח בכבוד ואהבה משפחת פדרמן.

 
 

סופר גן (3/21/2008)

שם ההורה: זהבה

הגן של דנה זה הגן הכי טוב בעיר! שני הילדים שלי גדלו בגן נקי ויש בו מרחב דנה היא מקצועית ברמות ולא חוסכת מהילדים דבר. עבודות היצירה, הסיפורים ובכלל תוכנית היום יום בגן מקנה לילד סדר יום גבולות והכי חשוב ביטחון. תקשיבו לי!! בלי שום אינטרס!!!

 
 

גן טיף וטף (3/21/2008)

שם ההורה: זהבה

גן טיף וטף זה הגן הכי טוב בעיר דנה היא גננת מעולה ומקצועית שני הילדים שלי גדלו אצלה היא לא חוסכת המילדים כלום. הגן נקי ויש בו מרחב הכל ברמה העבודות יצירה עם הילדים החוגים המסיבות ובכלל התוכנית היום יום שמקנה לילד סדר יום וגבולות וכמובן ביטחון. שימעו לי!